KOVODRUŽSTVO výrobní družstvo v Žebráku od roku 1951

KOVODRUŽSTVO, VÝROBNÍ DRUŽSTVO V ŽEBRÁKU - idatabaze.czKovovýroba - idatabaze.cz
cz en en

Naše historie

KOVODRUŽSTVO

KOVODRUŽSTVO, v.d. v Žebráku vzniklo v roce 1951.
Zabývá se především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek a plechů, povrchovou úpravou práškovými barvami, aj.

Do současnosti zůstalo věrno své tradiční výrobě, tj. drobné manipulační technice (ručních vozíků, vozíků s připojením za kolo a rudlů) a dětským vozítkům (koloběžky a tříkolky).

Mezi další výrobky patří sanitární program pro vybavení hygienických zařízení, květinové a oděvní stojany, gumová upinadla, drobné a doplňkové sportovní pomůcky, potřeby pro drobné chovatele apod.

Již několik let jsme dodavatelem pojízdných kabel a speciálních vozíků pro poštovní doručovatele a vozíků s připojením za kolo pro významnou švédskou distributorskou firmu tiskovin.

Družstvo se dále podílí na výrobě součástí kolejového vedení tramvají a dalších kooperačních zakázek.

Počátkem roku 2014 se dílem náhody rozvinula spolupráce s designerem v rámci projektu Czech Trade (Design pro konkurenceschopnost 2013-2014) v němž se zrodila myšlenka oživení legendárního bývalého výrobního programu – hračkového kola Blesk, i když z původního výrobku zůstalo pouze použití dvojtrubkového nosného rámu.

Vývojem nového výrobku se přicházelo na další možnosti různých variant dětských vozítek, takže konečným produktem je dětské vozítko v 7 variantách provedení s použitím stejných základních komponentů – dětské odrážedlo, 12“kolo, 16“ kolo, tříkolka, čtyřkolka, chopper a koloběžka.

S tímto výrobkem jsme se zúčastnili a uspěli v soutěži „INOVACE VD 2014“.

V současnosti pracujeme na zavedení nového programu do výroby.
Ozvěte se nám

Kontakty

KOVODRUŽSTVO

v.d. v Žebráku
Na Náměstí 11,12
Žebrák 267 53

Emailová adresa

info@kovodruzstvo.cz
fakturace@kovodruzstvo.cz

Pracovní doba

Pondělí - Pátek
06:00 - 14:30

Webová adresa

www.kovodruzstvo.cz